Universaalne 4P 63A 380V ATS Dual Power Automaatne Edastus Lüliti Elektri Lülitid diisel generaator osa

Uus toode

€25.93

-13%

€30.15

On laos

999 toodet

Soovinimekiri

Märksõnad: pc power lülitid, ats-automaatne edastus lüliti, taustaks sünnipäeva, dual power automaatne edastus lüliti automaatne, generaator gaas 380v, peugeot särk, 3 valikulüliti asendisse, 380 lüliti, üldine lüliti, lüliti lüliti.

Universaalne 4P 63A 380V ATS Dual Power Automaatne Edastus Lüliti Elektri Lülitid diisel generaator osa

ATSE saab paigaldada võimsuse reguleerimine kapp otse.Kasutajad saavad traat pärast ATSE paigaldamine (vt projekteerimine ja kasutamine).Nagu iga praegune väärtus kasutada sobivaid dirigent ühendada vooluvõrku pool (top-terminal) ja koormus külge (alumine klemm) on MCB tavalise elektri-ja ooterežiimis tööstusvool.Faasi paralleelne ühendus juures koormus pool, ja tagada faaside järjestus tavalise elektri-ja ooterežiimis elektri tuleb accordant (Traat kohta A,B,C,N järjekord).3 postid ATSE tuleks lisada üks dirigent punktis ei ole väiksem kui 0.3mm2 ühendada theneuter rea toide õigesti, seega ATSE võib toimida.4 poolakad või 2 postid ATSE, N pole tavaline elektri-ja ooterežiimis electric power peaks olema ühendatud N poolust MCB vastavalt.Lisaks, kui installida ATSE palun maa usaldusväärselt juures madalikule märgi.

8. Kasutamine

1) Tavaline kasutamiseks palun seadke lüliti asendisse vastutava töötleja juures Automaatne Funktsioon.All Auto töötab vastutava töötleja ATSE jälgida tavalise elektri-ja ooterežiimis elektri-ja ekraan töötab staatuse ATSE.Kui Tavalise elektrikatkestuse, novoltage, rike, ATSE läheb koormus automaatselt normaalse võimu ooteolekus.Kui tavaline võimsuse saada õigus, ATSE läheb koormus automaatselt ootere toide normal power.Helendav diood lüliti paneel näitavad, lülitage olukord.

2) Kui te ei saa võtta automaatselt üle või on vaja muud käsitsi palun määrake vastutav töötleja on manuaal.Tehtud käsitsi töötleja peatada töö, ja käsitsi saab teha lüliti on off, ja vahetada ei saa üle kanda automaatselt.

3) Kui ATSE on lühis või üle lasti, MCB kohta ATSE kaitseb komistamist.Kui võim ekraan tavaliselt käepide MCB on sisselülitamist.Kui MCB on kaitstud komistamist kasutajad peaksid komplekt on manuaal ja tegutseda võta dual eraldades pidur käsitsi ja kontrollige, põhjus, miks reis.Pärast hädas arveldus palun määrake vastutav töötleja juures auto jälle tegutseda.

4) Kui ATSE ülekandega auto käsitsi, kui normaalne ja ooteolekus on normaalne ATSE on enne ühendust normal power koormus (isegi siis, kui koormus on ühendatud ooterežiimi toide tagasi)

9. Küsimustes, mis vajavad tähelepanu

Kui kasutajad katse või tegutseda palun järgige suhteline reeglid ja pöörama tähelepanu järgmistele asjaoludele tagamiseks kasutage meie TEGUTSEB õigesti.

1)Neutraalne dirigent N ei saa olla ühendatud valesti, tuleb ühendada usaldusväärselt, muidu ATSE ei saa korralikult töötada, isegi põletada kontroller ja mootor.

2)kaitsev maandus ning ATSE peab olema ühendatud usaldusväärselt, et tagada ohutus.

3)Avastamise proovivõtu signaal kontrolleri töö, võimsus ja peamised toide on võetud Toide pool peamised circuit, ja töö võimsus lisateenused ühendus terminali kasutada ühendage näitaja on saadud peamised ringis, nii et ei saa olla pinge katse vahel vaba terminalidele (välja arvatud juhul, kui lahti teisese juhtmed).Võimalik on voolu sagedus pinge katse vahel peamised circuit ja koore vahel või teisese ajastiga klemmid ja shell.

10. Lihtne tõrkeotsingu

Kui kasutajatel leida viga võib taotluse erialase testida ja tegeleda.Hoida Eemal jaoks Ohutust, kui tegutseda.Või võtke ühendust meie Spetsialiseeritud Teenuse Osakonnad.

1) Topelt Toide on nii sisse lülitatud, kuid ATSE ei saa edastada automaatselt

1 Kontrollige Auto/manual peaks olema automaatne seisukoht.

2 Kontrollige, kas sissetulev liin on õige või mitte, kui faasijärjestus on korras või mitte, ja juhtmed on kindel ja usaldusväärne või mitte.

3 Kontrolli, kas sulavkaitse on põletada ei ole.

2) Topelt toide on nii sisse lülitatud, ATSE ooterežiimi toide on sisse.

4 Kontrollige, kas tavalise võimu sissetulev liin on pinge või mitte.

5 Kontrollige, Tavaliselt kasutatakse kindlustus

6 Kontrollige, kas välised valgust on ühendatud valesti või ei

Ettevaatusabinõud:

1. Rangelt on keelatud teha käsitsi, ilma pannes nuppu käsitsi riik

2. Kui kaitselüliti on 3 poolakat, neutraalne joon peab olema ühendatud neutraalne line terminal ülemineku lüliti.

Praegune 63A/4P
Materjal Plast
valikuline Automaatne/käsitsi
Mudeli Number ATS
Brändi Nimi SHALUO
Sertifitseerimine CCC
Taotlus generaator omavalitsuse võimu üleandmine
Garantii 1Years
Toote Tüüp Lülitid
Märksõnad ATS
Lüliti Tüüp Universaalne Lüliti
Omadused 3phase või ühefaasiline
Suurus 215*135*100MM

Kirjutage oma ülevaade

Universaalne 4P 63A 380V ATS Dual Power Automaatne Edastus Lüliti Elektri Lülitid diisel generaator osa

Universaalne 4P 63A 380V ATS Dual Power Automaatne Edastus Lüliti Elektri Lülitid diisel generaator osa

Seotud