HDD Ruum 2 Bay 2.5 tolline 5Gbps USB 3.0 /C-Tüüpi Raid 4 Režiimid Windows Mac Linux 20TB Väline SATA kõvaketas Array Box

Uus toode

€17.99

-5%

€18.94

On laos

999 toodet

Soovinimekiri

Märksõnad: arvuti kõvaketas, sata raid nas, 25 hdd box usb-3, 2 esata, 5.25-kaardi lugeja, 4 hdd bay, maailmale l3, hdd rack, alumiinium kast, ruum, hdd kaitsed, tüüp c.

2 Bay 2.5" Hdd Ruum 5Gbps USB 3.0 / C-Tüüpi SATA Raid Korpuses puhul 12,5 mm 20TB Windows Mac Linux Väline kõvaketas Array

Funktsioon:

Alumiinium korpus, sisemine bracket disaini, Suurenenud õhuvoolu avad lihtne jahutus

RAID 4 lülitus režiimid: PM režiimis SPAN mode, RAIDO mode, RAID1 režiim.

Ühildub mitu süsteemid,Windows,MAC,Linux

Maksimaalne toetus 20T mass storage,ühe plaadi maksimaalne 10T

Dual hard disk array,kruvid fix kõvaketta, vältida mitmeid varjatud ohte,2.5 Tolline kõvaketas serial universal

*PM olek: tavaline sõltumatu režiim.Kaks kõvaketast on normaalne ja sõltumatud riigid, millest võib kirjutada ja lugeda eraldi.Võimsus, mida saab kasutada on võime kaks kõvaketast.Kui üks ketas on kahjustatud, teisi see ei mõjuta.

* TUGEVDATUD režiimis: kombineeritud režiim on komplektis kaks kõva ketastest üks suur kõvaketas.Tegelik võimsus, mida saab kasutada on summa võimekus kaks kõvaketast.Kui üks kõvaketas on kahjustatud, ei saa andmeid taastada.

* RAID O režiim: selles režiimis kõvakettal on suure jõudlusega ning suure kiirusega.Salvestatud andmed on jagatud kahte ossa, mis on talletatud kahte kõvaketast ja ekraanile kuvatakse üks kõvaketas.Sel ajal, teoreetiline salvestamise kiirus on kaks korda suurem kui ühe kõvaketta.Tegelik võimsus on vähemalt kaks korda rohkem võimsust väiksema kõvaketta.Kui üks kõvaketas ebaõnnestub, andmeid kogu RETK on unrecoverable.

* RAID 1-režiim: selles režiimis kaks kõvaketast on peegel pilte üksteisele hea turvalisuse jõudlust.See kuvatakse kõvaketta.Kui kõvaketas on kahjustatud, asendage see täiesti uus kõvaketas (võrdne või suurem kui originaal kõvaketta maht) asendada originaal kõvaketas.Hüvitata andmed jätkuvalt kasutada, tegelik võimsus on võrdne võimsus väiksema kõvaketta ja mälu kiirus on sama kui ühe kõvaketta.

Kirjeldus:

Tootja: XT-XINTE

Värv: Hõbedane

Materjal: Alumiinium

Suurus: 197*125*80 mm

Kaal: umbes 200g

Liides: Tüüp C/Micro-B

Toetades Kõvaketta Maht: 20TB

Ülekande kiirus: 5Gbps

Toetust kõvaketas: 2.5 tolli sata kõvaketas

Toetust kõvaketta paksus: kuni 12,5 mm

Toetatud süsteemid: windows, MAC, Linux.

Eriline funktsioon: Dual Bay kõvaketas RAID funktsioon massiivi box

Pakendi Sisu:

1 x Dual Bay 2.5" kõvaketta karp

1 x line andmed

1 x power cable

1 x kasutusjuhend

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

Toetades Kõvaketta Mahutavus 20TB
Pakett Jah
Päritolu CN(Päritolu)
Mudeli Number F36022/F36023
Brändi Nimi XT-XINTE
Tooted Staatus Laos
Väline Liides USB
Suurus 2.5"
Sise-Liides SATA
Juhul Materjal Alumiinium

Kirjutage oma ülevaade

HDD Ruum 2 Bay 2.5 tolline 5Gbps USB 3.0 /C-Tüüpi Raid 4 Režiimid Windows Mac Linux 20TB Väline SATA kõvaketas Array Box

HDD Ruum 2 Bay 2.5 tolline 5Gbps USB 3.0 /C-Tüüpi Raid 4 Režiimid Windows Mac Linux 20TB Väline SATA kõvaketas Array Box

Seotud