HK0509 Nõel Laagrid 5*9*9 mm ( 10 Tk), mis on Koostatud Cup Nõel Rull-Laager HK050909 TLA59Z

Uus toode

€5.95

-4%

€6.26

On laos

999 toodet

Soovinimekiri

Märksõnad: 688 laagri, karu väike, 688zz laagri, 693zz laagri, karu küünte, karu kääbus, bear cup, karu maja, 205 laager, 625z laagri.

JOONISTATUD TASS NÕEL RULL-LAAGRID

Struktuur & sissejuhatus

Välimine rõngas joonistatud tass nõel rull-laager on augustatud ja kõrge kvaliteediga terasest.Välimine rõngas on õhuke sein.

Joonistatud tass nõel rull-laager on omadused, väike-radiaalne osa pindala, suur kandevõime, vähem inertsi ja majandusliku tootmise.See sobib väike osa kõrgus, või kui eluaseme kandis pole kasutatud raceway, see tüüp on soovitatav kasutada.Laager on paigaldatud korpusesse kandis alusel teatud rõhu ilma täiendava telje asukohta.

Joonistatud tass nõel rull-laager kestab tavaliselt selle võlli läbimõõt sisemise raceway.Aga õige LR tüüp sisemine ring saab kasutada vastavalt taotluse seisukorras.

Joonistatud tass nõel rull-laager on kaks struktuurid-koos honorar ja täis nõelad.Nad jagunevad avatud tüüpi ja close-end tüüpi.Struktuur, mille honorar on ühe tihendi rõngas ja kahe tihendi ring.Struktuuri täis nõelad on suur kandevõime.

Omadused & liigitus

Välimine rõngas joonistatud tass nõel rull-laager on löödud koos terasplekist.See on väike ristlõike kõrguse ja suur kandevõime ja sobib majandus-masstootmine.Häireid sobitada välimine ring ja laagri korpus on rakendada selline nõel rull-laager ilma axial millega seade.Isegi seisund suure koormuse, kui see täielikult väidab, laagri funktsiooni kas.Lisaks on suur rasva salvestamise võime, see on tarbetu lisada määrde pikaajalise töö.

Kuna üks ots close-end laager on suletud, see sobib lõpus võll koos laagrite väike aksiaal-elektriline jõud.

Mudel HK, TA, TLA, open-end joonistatud tass nõel rull-laagrid koos honorar,

Mudel BK lähedal lõpus koostatud cup nõel rull-laager, mille honorar,

Mudel SCE, BA, J, JH, joonistatud tass nõel rull-laagrid (Inch seeria)

TEHNILISED ANDMED Mudel: HK0509 Tüüp: Joonistatud Tass Nõel Rull-Laager Sisemine Läbimõõt: 5 mm Välimine Diameeter: 9 mm Paksus: 9 mm Weght (g): 1.68 Kogus: 1 Palju = 10 Tk

LAAGRID DETAIL

MÕÕTMED NIMEKIRJA, MIDA ROHKEM SA

Brändi Nimi FUSHI
Pinna Karedus Ra 0.05
Struktuur Nõellaagrid
Mudeli Number HK0509
Pöördemoment Võimsus 5x9x9mm
Katted Kroomitud Terasest
Materjal TERAS

Kirjutage oma ülevaade

HK0509 Nõel Laagrid 5*9*9 mm ( 10 Tk), mis on Koostatud Cup Nõel Rull-Laager HK050909 TLA59Z

HK0509 Nõel Laagrid 5*9*9 mm ( 10 Tk), mis on Koostatud Cup Nõel Rull-Laager HK050909 TLA59Z

Seotud