1 Paar Teleskoopsilindrit Tarp Postid Kerge Reguleeritav Alumiiniumist Vardad jaoks Telk Varikatus Väljas Telkimine, Matkamine, Kaasaskantav, Telki Pole

Uus toode

€27.94

-15%

€32.88

On laos

999 toodet

Soovinimekiri

Märksõnad: alumiiniumist varras telk, kaasaskantav tööriist, tugev alluminium teleskoop rod, telgi postid reguleeritav, lind väljas, laagris väljas telk, alumiinium edc, teleskoopsilindrit postid, varikatus stick, tarp telk.

Bullet Punkte:

1、Kerge ja Rooste-vastupidavad: Valmistatud alumiinium sulamist, need vardad on väga tugev, nii et varras on parem stabiilsus.Nad on kerge ja rooste-vastupidavad, eriti sobilik rannas telkimine.

2、Reguleeritav Veekindel Pole: Kerge telk masti sobib backpacking, matkamine, telkimine, võrkkiik, peavarju või varikatus.Reguleeritav veekindel riie masti on sinu ideaalne kaasaskantav vajadus.

3、Teleskoopsilindrit Disain: reguleeritav tarp piksevarras, kõrgus saab reguleerida, see ulatub vähem kui 35.44 tolli 90.56 tolli, mis võimaldab teil saada kõrgus, vaja venitada telk või tarp.

4、Millega Auke: topelt augud kohta pole pea saab kasutada, et määrata tuul köis.

5、Lihtne teha: masti saab voltida 35.4 cm pikk.See on kompaktne, seda on lihtne säilitada, kui seda ei kasutata.Te võite võtta seda teiega kõikjal ja kiiresti luua oma tarp või telk.

1.Kerge ja Rooste-vastupidavad: Valmistatud alumiinium sulamist, need vardad on väga tugev, nii et varras on parem stabiilsus.Nad on kerge ja rooste-vastupidavad, eriti sobilik rannas telkimine.

2.Reguleeritav Veekindel Pole: Kerge telk masti sobib backpacking, matkamine, telkimine, võrkkiik, peavarju või varikatus.Reguleeritav veekindel riie masti on sinu ideaalne kaasaskantav vajadus.

3.Teleskoopsilindrit Disain: reguleeritav tarp piksevarras, kõrgus saab reguleerida, see ulatub vähem kui 35.44 tolli 90.56 tolli, mis võimaldab teil saada kõrgus, vaja venitada telk või tarp.

4.Millega Auke: topelt augud kohta pole pea saab kasutada, et määrata tuul köis.

5.Lihtne teha: masti saab voltida 35.4 cm pikk.See on kompaktne, seda on lihtne säilitada, kui seda ei kasutata.Te võite võtta seda teiega kõikjal ja kiiresti luua oma tarp või telk.

Omadused: Kõrge tuuletakistust, lihtne paisumine ja kokkutõmbumine, lihtne ja kaasaskantav, lihtne säilitada, maa küüned ja õhukindel köis on 90 kraadi, maapinna küüned suunas telk, talub suuremaid pingeid.

Kuidas Kasutada:

Pärast venitades sobiva pikkusega, pöörata paremale ja tõmmake see pingule, siis lahendage diagonaalselt tuul trossi (ostetud eraldi), mida saab stabiilselt toetada ja parandada võrade telk.Kui ei kasuta seda, kruvi suunas vasakule kahaneb lühim pikkus mugav hoiustamine.

Kirjeldus:

Materjal: alumiinium

Suurus(cm.):

Välimine läbimõõt 3 punktides alumiiniumist torud: 30mm/1.18 aastal, 25mm/0.98 aastal, 21mm/0.83, ja lühim pakiruumi pikkus on 0,9 meetri, pikima 2.3 meetrit

Pakkeleht:

2*Telk Pole

2*Veekindel Kork

1*Oxford Riie Veekindel Kott

Päritolu CN(Päritolu)

Kirjutage oma ülevaade

1 Paar Teleskoopsilindrit Tarp Postid Kerge Reguleeritav Alumiiniumist Vardad jaoks Telk Varikatus Väljas Telkimine, Matkamine, Kaasaskantav, Telki Pole

1 Paar Teleskoopsilindrit Tarp Postid Kerge Reguleeritav Alumiiniumist Vardad jaoks Telk Varikatus Väljas Telkimine, Matkamine, Kaasaskantav, Telki Pole

Seotud